Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2386 v souboru /data/tebenas/html/includes/menu.inc).

Ilja Kučera ml.: Přehodit řeku

ad

Ilja Kučera ml.: Přehodit řeku

Skutečný příběh německého inženýra Rudolfa Formise, ředitele stuttgartského rozhlasu, který v roce 1933 vypnul vysílání při Hitlerově projevu. Následoval útěk do Československa, sestrojení tajné vysílačky a další necelé dva roky varování svých krajanů před hrůzou nacismu. V zimě 1935, tedy čtyři roky před válkou, přijíždí do tehdy svobodné, masarykovské republiky trestné komando s jediným rozkazem - zlikvidovat.
Osud odvážného vizionáře sepsal a současnou dějovou linkou do románu obohatil novinář a rozhlasový publicista Ilja Kučera mladší. Vzniklo tak dílo mimořádně poutavé i napínavé, přinášející zásadní motto - ať je doba jakákoli, je důležité prožít život naplno a nebát se.
Audioknihu mistrovsky načetl Lukáš Hlavica, Ravenova sugestivní hudba je tentokrát završena závěrečným stejnojmenným duetem s Athinou Langoskou.
A protože jde dle našeho názoru o dílo zásadní, vůbec poprvé vydáváme titul i knižně s ilustracemi akademické malířky Heleny Horálkové.

Čte: Lukáš Hlavica
CD mp3 - Celkový čas 7 hodin 53 minut
Doporučená cena: 299 Kč
Katalog. číslo: TBN026-2
EAN: 8594177770269
Vydal Tebenas v říjnu 2018