Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2386 v souboru /data/tebenas/html/includes/menu.inc).

Jitka Neradová: Doskočiště protektorát

ad

Druhou novinkou roku 2018 je zvuková verze knihy Jitky Neradové Doskočiště protektorát. Na téměř osmi hodinách poslechu se prostřednictvím Simony Postlerové a Martina Zahálky seznámíte s osudy 28 parašutistů z britských výsadků za II.světové války. Příběhy odvážných mladíků, kteří se rozhodnou porazit zlo. Jen tři z nich se dožijí konce války. Jaké jsou jejich další osudy ? A kdo se podílel na dopadení a likvidaci těch ostatních ? Na tyto i spoustu dalších otázek odpoví dílo spisovatelky Jitky Neradové. Na všechna uvedená fakta dohlížel historik Vlastislav Janík.
Jak bývá naším zvykem, i tentokrát je audiokniha zakončena jen pro tento účel napsanou písní Noční kytka v podání jejího autora Ravena.
Součástí CD je i tištěná fotografická příloha Pocta hrdinům s portréty všech zmiňovaných odbojářů. Její výrobu umožnilo k dnešnímu dni 88 dobrovolných dárců na webu hithit.com. Děkujeme všem!

Čte: Simona Postlerová a Martin Zahálka
CD mp3 - Celkový čas 7 hodin 40 minut
Doporučená cena: 349 Kč
Katalog. číslo: TBN022-2
EAN: 8594177770221
Vydal Tebenas v květnu 2018